Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MI AZ A FATAL ERROR?

MI AZ A FATAL ERROR?

Figyelt kérdés

Ha számít akkor itt a konfig:

Alaplap: ASUS Rog Strix B360.G Gaming

Proci: Intel Core I5-9400-F

VGA: NVIDIA Quadro-4000


Nos a tegnapi napon (2019.06.27) sikeresen megoldotta minden problémát a géppel kapcsolatban(vagyis azt hittem)

Amikor újraindítom, hogy felrakjam a DRIVER-eket akkor sikere4sen jött még 1 hiba

Méghozzá az, hogy nem enged belépni a BIOS-ba

Hiába nyomom az F2-őt vagy a DELETE gombot..semmi!! :(

Utána pedig előjön a AMERICAN MEGATRENDS és lent kiyrja, hogy: Chassis intrude Please check your system

Fatal Error


Esetleg tanács/ötlet/vagy bármi ami tudna segíteni ?? Ha az van garis a lap szval szétszedni vagy olyat csinálni vele ami annak elvesztését vonza maga után, kérlek hanyagoljuk



#hiba #VGA #processzor #NVIDIA #alaplap #error #fatal error #gépinditási hiba #faszomkivanagéppel
2019. jún. 28. 11:41
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Sokféle hibalehetőség lehet... de hogy szétszedni kell, az valószínű(elemcsere!) szervizbe adva mivelhogy garanciális megoldható....
2019. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gépházba behatolás történt, ezért az alaplap blokkolta magát. Ez egybegépeknél szokott előfordulni aminek a garancia feltétele, hogy ne nyúlj bele a belsejébe.
2019. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A biost nem resetelted?Lehetséges hogy a gyári verzióval nem ismeri fel a procit.Milyen gondjaid voltak vele eredetileg?
2019. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez 1 összerakott gép


Amit újonnan raktam bele kb 4 nappal ezelőtt: új alaplap (fent olvasható) új proci(szintén fent) 16gb ddr4 2666MHz ram(2x8) és persze 1 új gépház


Alábbi gondok azok a: cpu fan error)szerencsétlen voltam de megoldottam) meg USB 3.0 és a többi csatlakozó használhatatlansága ami DRIVER-ek hiánya miatt lépett fel de azt szerettem volna megoldani amikor megszopatott a rendszer

Esetleg még annyi, hogy mivel blokkolta a 3.0-kat igy külső optikai meghajtóról azaz lemezről lett felrakva a rendszer

DE csak az után jött a FATAL ERROR hogy a rendszertelepítés után reseteltem a gépet


Elemcsere, hogy lehet ha 3 napos a lap??

2019. jún. 28. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:
A procit felismeri, a BIOS lett frissítve
2019. jún. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!