Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN partnereimet kijelentkezve...

MSN partnereimet kijelentkezve mutatja az msn, pedig nincsenek kijelentkezve. Mit a baj, és mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Mostanában eggyre gyakrabban mutatja a partnereimet az msn úgy, mintha kilennének jelenetkezve, de közbe írnak nekem meg minden műxik, csak én nemtudom h mikor vannak bejelentkezve. ÉS nem rejtve van mindenki... Segítsetek pls!!!!
2010. júl. 9. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ennyien ne válaszoljatok már.
2010. júl. 11. 09:59
 2/3 anonim válasza:

Nekem egyszer volt ilyen gondom. Elég kellemetlen. Akkor, amikor bejelentkeztem pda-ról, utána pedig pc-ről. Sztem meg fog oldódni. Ugyanis van gyakran, hogy az msn szerver szarakszik és nem látod az emberkéket. Ilyenkor, ha nagyon muszáj, tudom ajánlani a beépített windows messengert. Azzal biztosan látni fogod.


Vagy használsz olyan messengert, ami támogatja az msn-t és belépsz azon keresztül.


Üdv

2010. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
(Windows Live Messenger 2009 + Msn Plus! használok) De az a bajom, hogy mikor fennvok msnen csomó partneremet nem írja ki h bevan jelentkezve csak akkor tudom meg mikor rámírnak. És olyankor mikor átváltanak *Nincs a gépnél* állapotra aztán vissza elérhetőre akkor már látom általában h bevna jelentkezve de ez így nagyonj szar:(:( Segítsetek pls!!!!!!o.O
2010. júl. 11. 23:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!