Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik egyszerű és jó filmletö...

Melyik egyszerű és jó filmletöltő program és hogyan kell használni? Amatőr vagyok

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 20:00
 1/2 yuda ***** válasza:
Legegyszerűbb kezdésnek beregisztrálsz bármelyik torrent oldalra -oda az utorrent nevű program kell csak és különösebb tudás nélkül,alapbeállításon hagyva tölthetsz.
2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miután megvan az uTorrent program, és regisztráltál egy oldalra, mint az első említette, utána a torrenteknél egy .torrent kiterjesztésű fájlt tudsz letölteni, utána azt meg kell nyitni, az uTorrent megjelenít egy ablakot, azt leokézod, és jön is a letöltés.

Fontos a feltöltés (seed-elés) is, mert azzal segítesz másokat is a letöltésben. (A feltöltést automatikusan csinálja az uTorrent).

Az ún. arány úgy jön ki, hogy: felöltött adatmennyiség / letöltött adatmennyiség. Ennek az aránynak muszáj jónak lennie (ahol én vagyok tag, ott 0,5 felett számít jónak), különben korlátoznak.


Persze ez az egész illegális, és büntetendő.

Legális a TV, a mozi, és a boltban vett DVD, kb. semmi más nem, értsd DVD-másolás és a letöltés.

2010. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!