Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem hallom a google assziszten...

Nem hallom a google asszisztenst. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Android 9.0-a Pie-on van, tegnap előtt átállítottam angolra a nyelvet(még mindig angolul van), hogy elő jöjjön az asszisztens , tegnap és azelőtt még hallottam, de ma már nem és minden hang fel van véve, a ne zavarj üzemmód ki van kapcsolva. Már újra indítottam a telóm, minden alkalmazást bezártam, utánna megint megnyitottam az asszisztenst, megcsináltam amit kért(be dugtam egy fülhallgatót, kihúztam) felvitt a Google Help Center-re ott sem találtam semmi használhatót, áttettem a telefon nyelvet magyarra, utánna vissza angolra, de még mindig semmi, mondom, hogy Hey Google, köszön, kiírja a dolgokat, amiket kérdezek/kérek válaszol írásban, de hangja az nincs, amikor megnyomom a mikrofon ikont, az ad ki hangot, de az asszisztens semmit. (És nem tudom hogy ez segít-e, de Samsung Galaxy A20-am van Android 9.0 Pie-al.) Mit csináljak?

2019. júl. 3. 10:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá írok, amit írtam, hogy amikor megnyomom a mikrofont, akkor az ad ki hangot, ez így van, de csak fülhallgatón belül, de attól még nem válaszol semmire az asszisztens se fülhallgatóval, se semmivel. Egyébkét minden hangot hallok a telómon üzeneteket, youtube-ot, billentyűzetet, hívásokat, rendszer hangokat, mindent, csak az asszisztenst nem.
2019. júl. 3. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!