Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó hírnevű scanner programot...

Jó hírnevű scanner programot keresek (amivel lehet scannelni). Van ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan programo(ka)t keresek, amiknek elsősorban

1) Jó a hírneve

2) Nem számít a márka

3) Megbízható és egyszerű


Jelenleg ezzel a programmal rendelkezem:

ABBYY FineReader 10 Corporate Edition, de szeretnék még 1-2 biztos programot tudni, amivel lehet scannelni.

Köszönöm előre is a segítséget/válaszokat!


Üdv.

Gy. Balázs


2010. júl. 10. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a baj a scanner saját programjával? Nekem pl. Canon Lide scannerem van, és egész jó a proggija. (Tudja, amit kell, bescanneli a képet, és lementi különböző formátumban, felismeri ha több fotót scanneltem, és külön külön fileokba menti, stb.)


A FineReader nem scanner program, hanem OCR (=szövegfelismerő), abból szerintem a legjobb. Ha pedig képet akarsz szerkeszteni, akkor Photoshop.

2010. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen teljesen igazad van ezzel: Mirt nem jó az alap progija?

Hát az a bökkenő, hogy nem adtak hozzá CD-t... A legfrissebb drivert telepítettem fel, amit a netről szedtem le. Azzal csak az volt a baj, hogy pnot a scanner programot nem tartalmazta. XD

Ezért ellátogattam olyan nevezetes oldalra, ahol lehet töltögetni, és akkor szedtem le ezt az ABBYY... programot. Az is tud scannelni és nincs gond. Csak jó lenne még 1 progi is. :D

Amúgy Epson Stylus Office BX300F-em van.

2010. júl. 10. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

ArcSoft PhotoStudio

Presto PageManager/ PrestoSCAN

OmniPage

2010. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. júl. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!