Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnyitni az...

Miért nem tudom megnyitni az nfo-fájlokat?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy: A Rendszerinformáció nem tudja megnyitni ezt az NFO-fájlt. Lehet, hogy sérült, vagy fel nem ismert verziójú." Ezt én is értem, de mindegyik az? Mert még egyet se tudtam megnyitni... egyébként vistám van, lehet hogy amiatt? Vagy mi lehet az oka?
2007. dec. 8. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem igazán értem, de alapból at Xp sem nyitja meg nálam.

Úgy szoktam ,hogy társítás -jegyzettömb. Az megnyitja, de mindíg így kell, kattintásra nem fogja soha megnyitni, sőt a társításnál alapból (Xp) fel sem ajánlja a jegyzettömböt, úgy kell tallózni. Ne kérdezd miért.

2007. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
Az előzőt kiegészítve: használd az f3 billentyűt, nekem sikerűlt!
2007. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Total Commanderbe dolgozom.Nfo file-ra klikk alul nézőkére klikk és már meg is nyitotta.
2008. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
5%
ha warez oldalrol szeded le a stuffot találsz vele egy nfo filet. Ez tartalma a science nevét logóját és más infókat. Ezeket txt-ben írják, majd módosítják nfo-ra lémer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Tarsitsd a jegyzettombhoz,nekem is csak ugy nyotja meg,windows 7-em van es ugyanazt irja ki mind neked,de jegyzettombel megnyitja!!!
2010. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Akkor valaki elmagyarázhatná hogy mit csinált, mert én megnyitottam mindennel:Adobe reader jegyzettömb wordpad office exel és ebböl 3 képes is volt megnyitni mind a 3 ma amit próbáltam de mindegyikben ienek voltka írva: BűűűBű12BűűűűBBűbB123űűB 123 Űb és ez ment 12 soron keresztül néha néha egy egy értelmes szóval.Szóval pls help valaki linkeljen egy olyan progit amivel meg lehet nyitni normálisan!köszönöm.
2013. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zsemle98 válasza:
66%

[link]

Itt a link amivel a leírtak alapján megtudnád nyitni az NFO

fájlokat.

2014. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Samusaran válasza:
100%
Damn info viewer. Erre kell rá keresni és letölteni... A link alatt megtalálható programot, én nem erőltetném...
2015. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ősidők kezdete óta "notepad ++" programot használunk hozzá!
2017. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!