Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak, hogy ne hagyjak...

Mit csináljak, hogy ne hagyjak "nyomot" magam után MSN-en?

Figyelt kérdés
Elsősorban az zavar, hogy látják, mikor léptem be. Másodszor az, hogy ha letiltok illetve törlök valakit, ill. rejtve vagyok, az illető azt is le tudja csekkolni. A harmadik és legidegesítőbb ok, hogy pár könnyű lépéssel meg tudja szerezni az ip-met az, aki akarja.
2010. júl. 10. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért zavar, hogy látják mikor léptél be, elvileg olyanokat veszel fel, akiket ismersz.

Ha törölsz valakit, akkor avval biztosan nem akarsz találkozni, akkor meg mit számít, hogy tudja.

Mit kezd mégis az IP címeddel, amúgy pedig minden weboldalra lépéskor meg tudnák szerezni (a tulajdonosok), minden közvetlen kapcsolatnál...

Megoldás ne lépj fel, és nem hagysz nyomot.

2010. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy az IP címmel nem tudnak mit kezdeni? Te aztán nagyon értesz ezekhez a dolgokhoz, úgy látomxD Hát a válaszodat olvasva TE biztos nem tudnál vele kezdeni semmit. Az enyémmel viszont már egyszer sikerült valakinek visszaélnie, és nem volt egy kellemes dolog.
2010. júl. 10. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem titok, mi volt a visszaélés vele?

Az internetfelhasználók nagy részének dinamikus az IP címe, azaz folyton változó, egy átlagosan felállított rendszerre pedig nem tudnak rákapcsolódni csak IP cím alapján.

2010. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
backdoor került a gépemre, és valami s*ggfej az én gépemet "használta" egy csomó ideig.
2010. júl. 11. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!