Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gondom adódott a Netflix-el....

Gondom adódott a Netflix-el. Ötletek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval már pár hete használom a Netflixet és ideáig minden rendben működött. Ma reggel pedig mikor be akartam jelentkezni a fiókomba, ezt a hiba üzenetet kapom:


Netflix Site Error

We were unable to process your request.

Please go to the Netflix home page by clicking the button below.


Próbáltam másik böngészővel, azzal sem jó. Megpróbáltam telefonon és telefonon sem működik. Így akkor lehet hogy az internettel van valami gond?

Szerintetek? Volt már veletek hasonló?



2019. júl. 14. 11:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert az HBO GO működik...
2019. júl. 14. 11:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Első körben javaslom nézd át a Netflix súgóját:

[link]

2019. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam már amit ott ír. Reseteltem mindent, másik internetről is próbáltam, másik eszközökről is próbáltam, de nem. Lehet hogy a felhasználómmal lett valami gond?
2019. júl. 14. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Alul van egy "Start live chat" gomb, aminek a "Tell us what your issue is" linkjére kattintva küldhetsz hibajegyet az ügyfélszolgálatnak:

[link]

2019. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom. :)
2019. júl. 14. 13:03
 6/7 anonim válasza:
Nem lehet, hogy, mondjuk a kartyadon nincs eleg penz, igy nem tudta levonni az elofizetes osszeget? De ez csak egy tipp 🤷🏼‍♀️
2019. júl. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, mert még nem telt el egy hónap mióta regisztráltam. Viszont most reggel új dolog történt, be bírtam lépni és be is tölt mindent, viszont mikor el indítok valamit akkor ezt írja ki: ERROR You seem to be using an unblocker or proxy


Ertem én hogy mi a hiba, viszont azt nem ertem hogy semmi ilyen VPN meg ilyen programot nem használok. Most lett újra telepítve a gépem tehát még nagyon program sincs le töltve rá. Ezért nem ertem hogyan kaphatok ilyen hiba üzenetet.

2019. júl. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!