Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KMSpico és egyéb. Mi lehet a...

KMSpico és egyéb. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Win 10 Home-ra havernak nem jó az én aktivatorom es deffenter blokolóm.


KMSpico jo lenne? Nem tudom melyik a hivatalos oldaluk van 2 és nem talaltam erről információt.


A registry-s deffender offolás mar nem jó az újabb home-on valami alternativa? Winarotweeker sem jó mert nem engedi ki offolni Valami ötlet?


Bocsi hogy osszeszedetlen kicsit frusztrált vagyok ezert elnézést.



2019. júl. 15. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:

kár volt...

Inkább oem kulcsot vegyél 2 ezer ft-ert.

2019. júl. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és persze újra rakod.
2019. júl. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
#1 Azt azért ugye vágod, hogy az éppen úgy nem legális, csak annyi a különbség, hogy 2000 forinttal gazdagítod valamelyik ügyeskedő trógert.
2019. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shaddark ***** válasza:
100%

Legális.

Ms szerint nem, de az eu-ban minden ilyen jellegű pert elvesztett, az MS eula ugyanis nem írhatja felül az eu-s törvényeket.


"A "2010. évi CXXX. törvény a jogalkotásról" alapján a szolgáltató nem jogalkotó és nem jogforrás. Következményként az ÁSZF/EULA törvényt nem írhat felül."


Eus ítélet:

"Az ítélet expliciten megfogalmazza azt is, hogy a szerzői jog tulajdonosa a felhasználói licencfeltételek között nem kötheti ki a licenc továbbadhatóságának tilalmát, az EU-s jog egyszerűen az ilyen kitételeket felülírja."


Az EU-ban amúgy elég sokan vásárolnak ebay-ről licencet, jobban jársz vele mint egy kmspico-val amibe ki tudja miket pakoltak. Nagyon nehéz olyat letölteni ami nem fertőzi szét a gépedet, - lehet nincs is már ilyen verzió.

2019. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Jogszabályok ide agy oda. Igazából akkor lenne ez full legális, ha áfás számlát is mellékelnének hozzá, ami bizonyára elszokott maradni az ilyen adásvételeknél. Ez amolyan szürke zóna kategória inkább..
2019. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]


Nyomi a srác hangja, de nekem mindig működött.

2019. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shaddark ***** válasza:
54%

Én háromezer forintért (annyi most talán vaterán) nem küldeném tele vírusokkal a gépemet, de ki mennyire szereti a sört... :)

(Kb. 10 sör ára lehet)

2019. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
hulyegyerekek tudjatok milyen a kulcs?? Eredeti oldalrol leszedtek winfost, kulcssal aktivalodn es kesz. Semmi mas nincs. MELLESLEG csak egy gepen hasznalhatod a kulcsot, ezert ilyen olcso.
2019. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eBayről vettem kevesebb mint 1.000 forintért a win10 kulcsomat. Ennyit megér az hogy ne legyen vírusos a gépem, vagy ne kelljen minden x. hó után KMS pico-val szarakodni. És egy fokkal még mindig jobb az olcsó kulcs várárlása mint a crack programok, ez kétségtelen.
2019. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!