Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pár napja újra lett telepítve a gépem és azóta nem engedi hogy megnyissam a Java installert. Próbáltam rendszergazdában elindítani, minden kompatibilis módban de, sikertelenül. Mi lehet a probléma, és hogyan rakhatnám fel a gépre a Java-t?

(64 bites op. rendszer)



2019. júl. 16. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabban kérlek! Milyen op.rendszer, JRE vagy JDK, melyik verzió?

Innen le tudod tölteni az op.rendszerednek megfelelő legfrissebbet:

JRE: [link]

JDK: [link]


Ha nem megy, akkor az is lehet, hogy frissíteni kell az op.rendszert, mert elavult valamelyik csomag, ami előfeltétele (akár a csomagtelepítő)

2019. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
JRE, Win. 7 8u211-es verzió, és hangsúlyozom, hogy letölt a telepítő, de nem indul el! Amikor megnyitom a telepítőt pörög a kurzor mellett az a cucc, de nem csinál semmit. Többször megpróbáltam már, windows frissítés már nincs elérhető, de még mindig nem jó!
2019. júl. 17. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Erdekes. Tettem fel magamnak egy 64 bites 7et, de nálam működik. Hivatalos 7et telepítettél? A lite vagy mini módosított verziók nem biztos hogy jól működnek. Nézd meg ír-e valamit a rendszernaplóba.
2019. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!