Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PS4-re meg éri a PUBG?

Milan Oszvald kérdése:

PS4-re meg éri a PUBG?

Figyelt kérdés
Az R6 meg van tetszik is csak sokan mondták, hogy a PUBG sokkal másabb irányításban és attól félek, hogy az a 9k fölös pénz kidobás lenne? Tapasztalat a PUBG-val PS4-en, jó és még éri vagy nem ?

2019. júl. 19. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Véleményem szerint élvezhetetlen a pubg konzolon.Gondolok itt fpsre grafikára és magára a célzásra.

Igaz csak one x en sikerült kipróbálnom maga a játékot,de valami iszonyú rossz volt.

Pc n már egész más a helyzet.

De várd meg még az utánam válaszolókat,lehet tudnak pozitív dolgot is mondani róla. :D

2019. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet a "megéri" kifejezést egy online játék esetén értelmezni?
2019. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt online játék értelmében a "megéri" azt jelenti szerintem, hogy az áráért jó a játék élmény.
2019. júl. 19. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet adni helyes választ hogy megéri e vagy sem.

Nekem 1 óra után elegem lett a játékból,mert én szerintem nem egy konzolra való game,de öcsém éppenséggel xboxxal beletett több mint 500 órát és mai napig játssza.

Neked kell kipróbálnod játszanod egy kicsit ismerősödnél akinek megvan és megtudod hogy tetszik e vagy sem. :)

2019. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ
2019. júl. 19. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!