Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer Swift 314-54, Adobe...

Csobyzoli kérdése:

Acer Swift 314-54, Adobe Photoshop 8. 0 verzió, HP NYV 5542 nyomtató Hogyan lehet a fotósopban jól fényképeket nyomtatni? A fotósopnak hogyan lehetne megmutatni, vagy megtanítani ezeket a HP fotópapír méreteket?

Figyelt kérdés

A win 7 alatt a fotósop mutatta nyomtatáskor az összes HP fotópapír méretet és lehetett választani. (Az más kérdés, hogy miért volt mindig hibás a kép nyomtatása a papíron, soha nem azt nyomtatta, amit az előképen láttam és beállítottam...)

Most a win10 alatt többször telepítettem a fotósoppot és a nyomtató meghajtót, de nem mutatja a HP fotópapír méreteket. A szkenneléshez újra kellett tölteni a nyomtató meghajtót, mert korábban nem látta a TWAIN szkennelést....



#photoshop #nyomtatás #fotó-papír méretek
2019. júl. 21. 09:25
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
HP NYV 5542 nyomtató, de bármelyik nyomtatónak a hp webhelyről kell a komplett szoftwercsomagot rátenni... abban valószínűleg minden szükséges megvan, még talán a színkezelés is.:?)
2019. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

DjImipapa válaszára:

Néhányszor újra telepítettem az összes nyomtató programot, de továbbra sem mutatja a HP fotópapír méreteket és sajnos egyedi méretet sem lehet választani. Megpróbáltam kapcsolatba lépni a HP Magyarországgal, de sehol nem találok email levelezési címet.

2019. júl. 21. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!