Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok ....

Milyen programmal tudok . Mkv-fájlt ketté darabolni?

Figyelt kérdés

A pendrive-omra szeretnék rárakni egy .mkv filmet de mindig kiírja hogy nincs elég hely.Egyszer meg hogy írásvédett stb...

Úgyhogy állítólag ha kettéválasztanám akkor jó lenne.


2010. júl. 11. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez kell neked: MKVToolnix


Itt tudod letölteni

[link]


és itt a segítség

[link]

2010. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezaz!

Big thx :D

2010. júl. 12. 23:57
 3/3 anonim válasza:
100%

"Ha kettéválasztanám, akkor jó lenne..."

Tudom, hogy a kérdésed régi, de nekem gyanús, hogy felférne a pendrive-odra egyben is a film, és ha még most is darabolással oldod meg a problémát, akkor az igazi megoldás helyett kerülőúton jársz.

A gond ott is lehet, hogy a pendrive-od az elavult FAT32 fájlrendszerben lett megformázva, ebben pedig 1-1 fájl mérete < 4 Gigabájt.


Jobb megoldásnak tartom, ha:


1. Az esetlegesen fontos adataidat mentsd le.

2. Formázd le ExFAT, vagy NTFS rendszerűre. Ezeknél is van fájlméret-korlát, de nagyságrendekkel magasabban.


(Én az exFAT rendszert javaslom, mert az NTFS jobban nyírja a pendrive-ot, de ha még XP-t használsz, akkor mérlegelj: Csak olyan XP tudja formázni, és olvasni is!!! amelyre telepítve van az exFAT frissítés. Amelyik XP-re nincs telepítve, az formázatlannak látja és általában menten formázni is akarja.)

2015. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!