Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla oldalt készítek, a...

Joomla oldalt készítek, a fődomain nem működik, csak az aldomain. Miért?

Figyelt kérdés

Joomla! oldalt szeretnék készíteni.

Meg van a fő domain,amihez meg van az adatbázis, meg minden fontos előkészület, és fel is töltöttem a joomla fájlokat a webroot mappába,ahova a szolgáltató kérte.

Ezután ugye ha beírom a böngészőbe a domaint ki kellene dobnia a joomla telepítő ablakot,de hiába mert semmi nem változott,ugyan úgy semmit nem ad ki,csak hogy welcoma to your website!,amit eddig.

Aztán hozzáadtam egy aldomaint,amit a redszer ajnott,azt beírtam a keresőbe és úghy kidobta a telepítő ablakot,végigmentem a lépéseken,és kész van az alap oldal,de az aldomain címen lérhető csak. Miért van ez?



2019. júl. 30. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
cache
2019. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A.) verzió: A szolgáltató el helyezett 1 index.html fájlt a könyvtárba


B.) verzió: gyorsítótárazva van a meglátogatott oldal. Webböngésző gyorsítótár ürítése megoldja.

2019. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!