Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy jó néhány éve készitettem...

Egy jó néhány éve készitettem weboldalt a frontpage-el, programozással nem igazán megy csak szerkesztővel. Feltöltöttem egy ingyenes oldalra, ami azóta megszünt. Milyen könnyen kezelhető webszerkesztőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Amit a frontpageben elkészítettem és működik, feltudnám-e valami más ingyenes oldalra tölteni, vagy csakis az oldal szerkezstőjével lehet létrehozni? Ha igen, melyik lenne egyszerűbb, ami valamennyire hasonlít a Frontpage működéséhez?

2019. aug. 12. 06:58
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Én a BlueGriffont tudnám ajánlani. Bár manapság a reszponzív oldalak a praktikusak, amihez vannak letölthető sablonok az interneten, amiket a fenti programmal a saját igényeidre szabhatsz.
2019. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bízz meg valakit, aki normálisan megcsinálja.

Az ilyen wysiwyg szerkesztők még viccnek is rosszak!

2019. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a Hostingernek van egy ingyenes tárhelyszolgáltatása, amihez van egy böngészős webszerkesztő. Nem ismerem azt a programot, amit írtál, de ami a Hostingernél van, az nagyon tetszett. Ha gondold nézd meg: 000webhost.com
2019. aug. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen jellegű oldalt szeretnél készíteni?

WordPress alapúban tudok segíteni.

Írj rám, ha érdekel!

2019. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!