Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehet tudni mikor jön ki az...

Lehet tudni mikor jön ki az új iPad OS, és az uj Mac oprendszer?

Figyelt kérdés
szeptemberben szoktak jönni, nem?

2019. szept. 6. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeptember\október, úgy tudom nincs publikus időpont egyelőre. Egyébként osx\ios.
2019. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, sajnos egyenlőre ios nekem nem relevans csak az ipad os
2019. szept. 6. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
UserAgent alapján :-D
2019. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Három kattintásra voltál az apple.hu kezdőoldalától ahhoz, hogy elolvasd:


"Ősszel érkezik"


Mint mindig. Volt már, hogy a keynote után azonnal, volt, hogy egyik azonnal, a másik egy hét (vagy kettő) múlva, szóval ilyen határidőkben az Apple-nél az a tradíció, hogy nincs :-) Korábban ez még jobb volt, akkor jelent meg, amikor készen van, most ezt már egy kicsit ellazáskodják, de az iPad OS ígéretesnek tűnik, és eddigi szokásomtól eltérően nem néztem meg a bétát, szóval kíváncsi vagyok..

2019. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
weblapkészítés te kretén
2019. szept. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden egyes szamitastechnikai kerdesemet automatikusan athelyezik ide... nem tusom miert... en nem nevezlek kretennek teged, mert te nem vagy az, te egy okos es ertelmes allampolgar vagy, aki valaszt adott a kerdesemre
2019. szept. 18. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
persze persze
2019. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:(
2019. szept. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!