Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet elérni pénz, és...

Hogy lehet elérni pénz, és ismerettség nélkül hogy látható legyen a blogom a google találatokban?

Figyelt kérdés

Webhelytérkép beküldve, blogspot blog, most költöznék át a blog.hu ra, de ott meg minimum huszonpár ezerért vagy 63 ezerért rakják ki pár órára az indexre..

Olvastam az átkattintásrol is, igen, ha lenne olyan ismerősöm akinek több ezres nézettsége van, ez szóbajöhetne..

Szoval odáig se jutnak el az emberek, hogy azt mondják: "ez nem jo blog" mert nem lássák.. :)



2019. szept. 16. 11:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve nem látják.. :)
2019. szept. 16. 11:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Oszd meg a FaceBook -on ismerősöknek, írd ki itt léptem-nyomon mindenféle fiktív kérdéssel.
2019. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shaddark ***** válasza:

Tegyél ide egy kérdést hogy "Szerintetek normális a csávó???"

És linkeld be az oldalad :)

Meg mindenhová máshová is ugyanezt.


Sokan csinálják itt is...

Ám ha jó akkor berakják ingyen is, - mondjuk ahhoz tényleg nagyon jónak kell lennie, pl. izomtibi, téka blog... se adott érte pénzt.

2019. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha a látogatottság miatt akarsz blogolni...
2019. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért blogolok hogy olvassák, ha csak úgy magamnak szeretnék írni, akkor naplót vezetnék, kedves utolsó.


Régen rossz ha ezt nem érted, és az is hogy ezt ide bírtad, holitt nem ez volt a kérdés! :)

2019. szept. 16. 21:09
 6/9 A kérdező kommentje:

Többieknek köszönöm a tippeket!

Hát nehéz ez, szerintem az a régen rossz hogy alapból le van rejtve az ember, és fizetni kell azért hogy lássák, vagy másoknak nyalizni hogy megosszák..

Valahogy nem érzem azt hogy ez sportszerű lenne, és arrol szolna ami a piárja a blogolásnak hogy


"Írj, jajj de jó lesz, Biztos sokan kiváncsiak rá"


Ennyi erővel magamba is beszélgethetnék, ga egy rommá reklámozott macskásvideó több embert ér el, mint egy saját írás! :D

2019. szept. 16. 21:15
 7/9 Shaddark ***** válasza:

Sima blogokhoz nincs olyan felület mint a video blogokhoz a twitch?


Ott érdeklődés szerint lehet válogatni ki miről milyen témában és nyelven, stílusban szeretne nézni valamit.

Akit érdekel az adott téma úgyis rátalál előbb utóbb azokra akik érdekesek neki, ha sima blogok hoz is van ilyen az jó lenne neked szerintem.

- Nem blogolok így nem igazán ismerem a lehetőségeket sajnos.

2019. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, a bloggerbe nincs,vagy legalábbis én nem használom, a blog.hu n van kereső, de mivel nagyon sokan írnak, elég hamar elskippelik az embert a találatokbol, aki marad láthatóként, meg ajánlókba, az meg mind pénzes.. :)


Igazábol valóban így működhet hogy bekerüljön a google találatokba, hogy átkattintással, csak ugye ha nincs meghirdetve, senki se kattint rá..


Most elkezdtem átcuccolni a Blog.hu ra, aztán közbe figyelem, hátha valamelyik megjelenik a google be..

Az is baj ugye hogy blogoltam egy nagy játékos oldalon is, és azok megjelennek ám, csak a privát blogjaimon nem.


Valami majd csak lesz a kettő közül, vagy nem :D nyilván könnyebb dolgom lenne ha tudnék reklámozni, kiemelni.. :)


Igazábol én is most ismerkedem ezzel a világgal, kajak azt hittem hogy ír az ember egy filmkritikát mondjuk, és ha nem is az elsö , de mondjuk a 7. Találatnál ott lesz..hát..egyelőre ez nem így van..


Olyasmi ez mint a maffia, fel van osztva a piac, ha beirsz a keresőbe egy ;filmkritikát" bedobja mondjuk az összes nagy oldalt, oszt cső'..


Most úgy érzem ehhez nagyon kevés vagyok pénz és ismerettség nélkül, aztán az emberek is jobban adnak a nagy oldalak kritikáira, szoval lehet kár ezt eröltetni..


Persze, hobbiként megmaradhat, de ennyi..

2019. szept. 17. 22:24
 9/9 A kérdező kommentje:

Amugy ja, igazad van, a "blog.hu" n belüli keresőbe egy idö után rátalálhatnak a témáimra, mondjuk fiémekre, főleg premier időszakba! Ez lehet jó lesz! :)

Köszi!

2019. szept. 17. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!