Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ismer valaki egy jó, és...

HerrLaslo kérdése:

Ismer valaki egy jó, és alapos, magyar nyelvű oktató videót a Wordpress-hez?

Figyelt kérdés

Blogot szeretnék készíteni egyenlőre nem üzleti célokkal, a Blogger.com-on már van egy, azt ismerem, de a Wordpress-hez nem találtam jó és teljesség igényű, laikusok számáras is világos oktató videót!

Nem tudtam megoldani a Bloggerben sem, hogy normális email feliratkozó és hírlevelet a feliratkozók email címére rendszeresen az új tartalmakról küldő program működjön, úgy látom, hogy a Wordpressben ez alapból benne van.. a Mailchimp tetszik, tanulgatom is, csak szinte teljesen angolul van és az angol tudásom hagy némi kivetni valót..



2019. okt. 21. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom megörültél az üzenetemnek, lehet nem ezt a választ várod, de legalább írok valamit mert eddig senki nem tette:


a wp egy sokezer éves ősrégi tákolmány, amit a mai napig foltozgatnak, de kb annyi értelme van mint egy vakablaknak.


Ha valamit tanulni akarsz, akkor tunulj meg egy olyan dolgot aminek van értelme, bár nem értem miért akarsz nulláról egy keretrendszerrel indítani. A wp-t nem kell megtanulni ha csak felhasználó szeretnél lenni, mivel bárhonnan leránthatsz magadnak templateket amik működnek azonnal.


Ha szakmai szinten érdekel a téma, akkor válassz ezek közül:


ASP.NET, spring boot, php symfony

2019. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!