Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha létrehozok egy weboldalt...

Ha létrehozok egy weboldalt aminek a látogatottsága nagyon magas akkor abból nekem lesz valami féle jövedelmem? Vagy, hogy működik az ilyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy lehet jövedelmed ha az oldalon akarnak reklámozni és akkor hónapra hétre bérelne ott egy adott méretű kockát
2010. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy látogatottsága van és telepakolod Google hirdetéssel(úgy hallottam lehet ilyet de én még nem próbáltam)akkor bizony lehet vele keresni.
2010. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ez nem evidens?
2010. júl. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegyél be az oldalra egy fekete négyzetet, és írd bele fehérrel:

_____________________

Ez itt a reklám helye

5.000Ft/hó

_____________________


Egy "médiaajánlat" link alatt részletezheted a látogatottságot és az árakat.

2010. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen bannereket lehet kitenni, mint amik itt is vanak az oldal jobb oldalán. A google hirdetések a legegyszerűbben, nem villognak és neked nem kell ügyintézned, csak kapod a pénzt a google számládra amit aztán átutalhatsz magadnak. Az, hogy mennyi pénzt kapsz, az sok mindentől függ, én nem tudom. Általában akkor kapsz egy kis pénzt, ha a reklámra kattintanak. Én személy szerint sose kattintok reklámokra, de rajtam kívül még sokan vannak :D
2010. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az első válaszoló jót írt.

De nem érdemes sokért hirdetned más oldalát, mert más helyeken sokkal olcsóbb(pl. 4gkr/1hét, 10gkr/1hónap, vagy hasonlók...)!! De nem tudom milyen az oldalad... ezt gp-n szokták...

2010. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!