Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan válhat látogatottabbá...

Hogyan válhat látogatottabbá a weblapom?

Figyelt kérdés

Készítettem egy weboldalt a webnode ingyenes weblap készítővel. Egy probléma van az, hogynem elég nézett.

Lehetőleg nem szeretnék rákölteni semmit (prémium stb.).

Hogyan érhetem el, hogy a keresőlista elején dobja ki?

Vagy beadjam a derekam vagy inkább váltsak más weblap- készítőre?



2019. dec. 9. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy hol csinálod a weblapod, ha az nem népszerű akkor nem lesz a keresési találatok elején
2019. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Reklámozd.
2019. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2*Sü ***** válasza:
87%

> Egy probléma van az, hogynem elég nézett.


Ez kinek és milyen jellegű problémát okoz?


> Hogyan érhetem el, hogy a keresőlista elején dobja ki?


Ahhoz vagy nagyon speciális témájúnak kell lennie, hogy egy adott keresőkifejezés esetén az elején dobja fel az oldaladat. Vagy kellően sok más oldalnak kell rá hivatkoznia, nagy látogatottságúnak kell lennie.


> Vagy beadjam a derekam vagy inkább váltsak más weblap- készítőre?


Egy honlap ott kezdődik, hogy saját domain, megfelelő tanúsítvány… A webnode és hasonlók nagyjából gyerekjátékok, kb. akkora a különbség egy webnode és egy igazi honlap között, mint a mirelit pizza és egy pizzériában tányéron feltálalt pizza között.


> Készítettem egy weboldalt


Ebből arra következtetek, hogy te önmagadnak készítettél honlapot. A fő gond itt valószínű az lesz – a hasonló kérdések igencsak túlnyomó többségénél ez a helyzet –, hogy igazából neked nincs szükséged honlapra. Nincs olyan téma, amiben kellő mélységben és mennyiségben szállítanál rendszeresen saját tartalmat. Dunákat és Tiszákat lehet olyan honlapokból rekeszteni, amik innen-onnan copy-paste-elnek át 2-3 tartalmat egy-egy forrásból, olyan forrásokból, ahol a témában naponta születik kb. ennyi saját írású cikk, és nem ennyi a teljes honlap tartalma.

2019. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!