Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nem veszi észre az MS, hogy a...

Nem veszi észre az MS, hogy a böngészője ilyen vacak?

Figyelt kérdés

Szóval az Internet Explorerről van szó. Ha egy weblapot szerkesztek, ami tökéletesen működik FF, Opera Chrome alatt is, azon kell aggódnom, hogy vajon az IExplorer képes-e valamit kezdeni vele.

Több beállítás is homlokegyenest másképp van benne, sőt némelyik bonyolultabban.


Ez miért jó nekik? Saját böngészőjük népszerűségét rontják ezzel a hozzáállással.


2010. júl. 20. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerkeszd IE alá, és aggódj, hogy menni fog-e FF/Opera/Safari alatt. Az IE piaci részesedése bőven 50% fölötti...
2010. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol 50% fölötti...LOL..Blogom látogatottsága pl. töb mint 80% firefox.

Ez a microfost...Nem bírja követni a szabványt.

2010. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A firefox.blogspot.com vagy szarazie.blog.hu esetében látod megértem a mért adatokat :)
2010. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mérheted...

Hamarosan a FireFox veszi át az uralmat...

Az Internet Explorer lassú nehezen kezelhető biztonságtalan böngésző...Ha ez Felhasználó barát akkor a Pápa is ezt használja...

2010. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az IE8 már cseppet sem olyan, mint az elődjei.

Nekem nem egy fejlesztésnél az IE8 mintaszerűen jelenített meg, a Firefox és az Opera pedig elhasalt.

Naja, fordítva is előfordul, de már koránt sem annyi a baj az IE-vel, mint pár éve.

2010. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A MS-nak az IE8-at már sikerült viszonylag értelmesre megcsinálniuk. Ellenben a Firefox, ami ahogy halad az idő, egyre inkább válik a legjobb böngészőből lassabb és használhatatlanabb felé. Aminek jövőt jósolok az a Chrome és az Opera. (Bár a Firefox is felébredhet, én optimista vagyok, még azt használom a pluginok miatt)
2010. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az IE-t alapból úgy építették hogy fogtak egy biztonsági lyukat és körbefonták az programmal.

Egyenlőre viszont 2 kiegészítő leginkább az FF-hez vonja az embereket:

-Greasemonkey

-ADBlock Plus

És még az is hogy a felugró ablakokat általában tiltja...

2010. júl. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a pluginok, a személyre szabható design és a viszonylag gyakori fejlesztések miatt vagyok FF párti. Az ie telepítés után egyszer van használva, míg letöltöm a legújabb FF verziót + akkor használom, ha egy oldalamat meg kell néznem rajta is.

A weboldalfejlesztős résszel sajnos egyet kell értsek, ki nem állhatom mikor a mindenhol működő dolgaim szétesnek a vacak ie6 alatt. Sajnos ezt a sz@rt még mindig sokan használják az illegális xp-t telepítők illetve az azt nem frissítők táborában.

2010. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!