Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nincs gyárilag be...

Miért nincs gyárilag be optimalizálva minden blog oldal?

Figyelt kérdés

Egy ideje már szívok ezzel, és itt sokan segítenek amúgy!Ez útin is köszi! De ma eszembe jutott ez a kérdés, hogy miért nincs ezeken egy automata beállítás, hiszen a cél ugyan az: jelenjen meg a keresőbe a blog. Szóval ez a szopás nem lenne kihagyható?Mint pl veszek egy Ps4 játékot, és játszok, amint feltelepül, nem állok neki programozni a félkész játékot..


Szóval ezt lehetetlen lenne megoldani, hogy ha kész a blog, akkor menjen egyből, oszt' cső? :)



2020. jan. 2. 19:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Érthetőbben:

Hogy ne az legyen hogy

"alapból nem jelenik meg a keresőbe",


Hanem hogy, lapból megjelenne, aztán lehetne variálni rajta..

2020. jan. 2. 19:14
 2/15 A kérdező kommentje:
#alapból
2020. jan. 2. 19:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mint pl veszek egy Ps4 játékot, és játszok, amint feltelepül, nem állok neki programozni a félkész játékot.."

Ó, akkor te még nem telepítettél PC-s játékot. ;)

Igen, a konzolok egy egész más világ, ott egy adott hardver van, azon kell flottul működnie, mert utólag nem fogsz tudni rajta módosítani. Ott kényszerhelyzetben vannak a programozók.

De pl. egy PC-játék esetén nincs ilyen kényszer. Lusta a programozó optimalizálni? Sebaj, vegyél a gépedbe duplaannyi RAM-ot, oszt' meg van oldva. Meg vegyél bele még 80 ezerért grafikus kártyát, különben el sem indul. Sokszor válallati szinten "tilos" komolyabban optimalizálni, mert "azzal csak az idő megy", a felhasználók meg zokszó nélkül hajlandóak százezreket kiszórni a gépük bővítésére.

A webes szférában meg kifejezetten sok kókler van. Egyébként melyik blog-szolgáltatót használod? Csak mert én sem blogspoton, sem blog.hu-n nem tapasztatam ilyet.

2020. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A blogspoton, most épp ott tartok hogy az induló "hírek" rovatom másik címen van az esztétikusság miatt, hogy ne pörgssem el a napi hírekkel a komolyabb irásokat pl..

Ez kész, de kiírta rá hogy nem mobilbarát az oldal, ezért a híreknél témát cseréltem, most már mobilbarát az élő url tesztelésénél, de ha rámegyek az ellenőrzésre, vagy ha bemásolom a linket a kererőbe kiirja hogy nem mobilbarát az oldal..holott mondom, elöször olyan volt mint a fő oldal..


Valami robots.tx a baja.. :D

2020. jan. 2. 19:48
 5/15 A kérdező kommentje:
Amugy, de, telepitettem már pc gamet, ezért lettem konzolos, meg az ágyból joy al miatt.. :)
2020. jan. 2. 19:51
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert a világ nem olyan eke egyszerű, mint amilyennek elképzeled.
2020. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mobilbarát az oldal, mert valószínűleg a sablont nem úgy írták meg. A többiből alig értek valamit, jó lenne, ha normálisan leírnád a részleteket... Mondjuk kezdve azzal, hogy mit használsz és hol látod ezeket a hibaüzeneteket?
2020. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja, csak ha veszek egy kilo húst, nem akarok résztvenni a disznóvágáson..

Szerintem kihagyhato lenne már 2020 ba az egész seo zás, csak akkor megszünne mint szakma, ha bárki blogja automatice kalibrálva lenne.. ;)


Legalábbis a blog.hun ezzel nem kell szarakodni, csak ott meg nem lehet egyedi mobilnézetet csinálni meg ilyenek..

2020. jan. 2. 20:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Küldtem pm..
2020. jan. 2. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem annál reklamálsz, akinél fizettél az oldalért?
2020. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!