Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok egy tar. Gz...

Hogyan tudok egy tar. Gz kiterjesztésű könyvtárat felmásolni a tárhelyre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen laikus vagyok, készítettem egy wordpress oldalt tavaly, viszont most új tárhelyem van, amire át kell költöztetnem. Az előző tárhelyről, a wordpress dashboardban készítettem egy backup file-t, és azt mentettem le. Fogalmam sincs, hogy hogyan és miként tudnám felmásolni, pedig már nagyon sok videót megnéztem. Fizetnék is érte, ha valaki tudna segíteni.

2020. jan. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor most tuképpen kicsomagolni szeretnéd a feltöltéshez? Milyen op.rendszer?
2020. jan. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egy tömörített formátum, csomagold ki, és másolhatod.
2020. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha ebben a tar.gz fájlban benne van minden ami a wp-nek kell, (fájlok, db) akkor valóban csak fel kell rakni. Én WordPress oldalakat erre való pluginnel szoktam költöztetni, az összeállít egy zip fájlt, az új tárhelyen fel kell rakni egy wp-t, feltelepíteni a plugint és importálni a zip fájlt, utána a kicsomagolást megoldja és rendesen működik az oldal. Ha gondolod írj rám és segítek.
2020. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A WP-t nem ismerem... De!

És mi történt az adatbázissal - az is megvan?


Amennyiben van cPanel az új tárhelyen - Fájlkezelőben rendelkezésre áll a kicsomagoló!


Adatbázist pedig a phpMyAdminban tudod importálni...

2020. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerult megoldani :) KOSZI MENT MINDENKINEK A LIKE
2020. febr. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!