Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani hogy lehet egy közösségi blogot készíteni? Valamint ezzel lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szeretek ilyen kreatív dolgokat csinálni, egy új hobbiként szeretnék blogot indítani.
2020. jan. 18. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz közösségi blog alatt?
2020. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a közösségi blog?
2020. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzt reklámok elhelyezésével lehet szerezni, amihez hatalmas olvasótábor kell (és a legtöbb olvasó blokkolja a hirdetéseket ugye). Vagy ha jól csinálod és olyan a blog témája, akkor használhatod referenciának és találhatsz vele munkát, végülis ez is egyfajta pénzcsinálásnak számít. Manapság a vlogolásban van pénz.
2020. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Blogger/blog.hu felületeken nézz szét, melyik a szimpatikusabb, vagy van még a wordpess, de ott meg kevés az ingyenes tárhely.


Szerintem inkább vinni fogja a pénzt, mint hozni, gondolok itt arra a mondásra hogy az idő pénz.


Én elég sok időt öltem a blogomba, és egy forintom sincs belőle, inkább csak hobbi..


Manapság ha ilyen bohóckodós videókat csinálnál mint mindenki, abban lehet némi pénzed, de szerintem jelenleg bloggal, nem fogsz tudni magyarországon pénzt keresni..


Esetleg, ha eleve angolul írod.

2020. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!