Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért az eltávolított urlt...

Miért az eltávolított urlt rakja be gyüjtő url nek a google?

Figyelt kérdés

Megváltoztattam az oldalam urljét, eltávolítottam a googleből a régi url eket, mégis azokat(a semmit) részesíti előnybe.


"A google által kiválasztott gyűjtő url: a semmi"



#blog #blogger #SEO #Url eltávolítás #új url #gyűjtő url #url megváltoztatása
2020. febr. 5. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
mindig a legrelevánsabbat rakja elöre ill amire hasonlo témában ill szavakkal keresve legtöbben kattintottak
2020. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor minek van az url eltávolító, ha ugyanúgy arra hivatkozik?


Meglehet valahogy mondani neki hogy:


"Ha eltávolítom, rákattintok hogy már nincs meg az oldal, üres, akkor ne hivatkozzál már rá" ?


Azért távolítom el hogy el legyen távolítva a találatokból.

2020. febr. 11. 12:20
 3/4 A kérdező kommentje:

Vagy hogy lehet releváns a semmi, az üres oldal?


Én még ilyen gagyi, bugos szívást nem láttam még a leg ótvarabb játékba se mint ebbe a google seo zásba! :D

2020. febr. 11. 12:24
 4/4 A kérdező kommentje:

Amugy köszönöm a választ, csak nem értem miért a semmit indexeli, ez akkor oké ha mindkét oldal él még..


Bogger blog átköltöztetéstáről van szó, url változtatás..


Értelemszerűen letöröltem a régi urleket az url elvtávolító ezközzel, mégis a régi oldalakat indexeli be, azt irja rakjak canonial cimkét akkor a régibe ha azt akarom hogy az új legyen benne a találatokba..


Jó, hogy rakjak bele ha le van törölve?

Miért indexeli a törölt tartalmat egyáltalán?

2020. febr. 11. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!