Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen tárhelyet ajánlotok?

Milyen tárhelyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni a webfejlesztéssel, egyelőre csak front-end alapokkal (html,css, bootstrap, js). Szeretnék egy tárhelyet és egy domaint, amin tudok próbálkozni egy weboldal felépítésével. Mivel csak játékra kell, gyakorolgatni, nagy elvárásaim nincsenek, legyen minél olcsóbb...

2020. febr. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálgatni egy párszáz megás ingyenes is megteszi, bár itt nem kapsz egyedi domaint.


Pl ha az ATW.HU- n regelsz, akkor xxxxx.atw.hu lesz a címed.


Próbálni, játszani vele szerintem felesleges egy domain.

2020. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tökéletes lesz szerintem is. Köszönöm szépen :)
2020. febr. 10. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját gépet javaslok:

[link]


Egyébként ameddig csak statikus nyelvekkel foglalkozol, addig nem feltétlenül kell tárhely. Elég ha megnyitod a .html-t böngészőben.

2020. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
A bootstapet miért is soroltad ide? Az csak css es js minták, hogy ne kelljen neked külön css-t írni, hanem már a meglévőket írd bele a classba... ha csak html css es js akkor nem kell semmi. Simán a böngészőbe megnyitod. Ha már php akkor meg xammp
2020. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!