Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML, PHP, Javascript, mit és...

HTML, PHP, Javascript, mit és hogyan?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm az ide kattintókat.

Van nekem egy Weboldalam, melyet önszorgalomból létesítettem a YouTube csatornám mellé.


Egy olyan programozási gondba ütköztem, amire nem találok megoldást.

Ki szeretnék tenni egy Inputbox-ot, aminek tartalmát egy gombnyomásra egy, a Weboldal szerverén lévő txt fájlba menti el, újra és újra folytatva a megkezdett fájlt, nem pedig felülírva.

Mindezt úgy, hogy nem alkalmaz Ajax és hasonló szerver kéréseket.


PHP-ba sikerült már egy számlálót készítenem, ami az oldal betöltésekor (lefutás) növeli a txt fájlban lévő szám értékét 1-el, de ez most teljesen más tészta. Hasonló, önálló módon szeretném működtetni.


Ezt milyen módon lehet megoldani? (PHP, HTML, Javascript, stb alkalmazásával)



2020. febr. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajax-szal, vagy websockettel.
2020. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajszálpontosan ugyanúgy kell, mint a másik amit csináltál, csak folytatásra nyitos meg a fájlt, nem felülírásra.
2020. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"a" append = hozzáfűz, nem írja felül

"w" write = előröl kezdi

2020. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!