Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit lehet tenni az alábbi...

Mit lehet tenni az alábbi üzenettel? Írja valahol hogy mit kell csinálni? (Blogger, google search)

Figyelt kérdés

Google search console:


Oldal neve/search


Lefedettség: indexelt, azonban a robots.txt letiltotta


Engedélyezve van a feltérképezés? Nem: letiltja a robots.txt


Oldal lehívása: robots.txt letiltotta


Ráadásul ez az oldal amiröl szó van a blogom kereső része:


Oldal neve/search


Ezt én be se küldtem idexre, és kivenni se tudom mertbbenne van a sablonban.


Rosszabb lesz ettől valami, vagy ne foglalkozzam vele?



2020. febr. 16. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocs és mi a probléma? Mert ebből nem drül ki. Hol van és milyen üzenet az amivel kezdeni kéne valamit?
2020. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Leírtam.
2020. febr. 16. 17:02
 3/11 A kérdező kommentje:

De leírom mégegyszer:

blogger> googlesearch


A hibaüzenet

Oldal neve/search



Lefedettség: indexelt, azonban a robots.txt letiltotta



Engedélyezve van a feltérképezés? Nem: letiltja a robots.txt



Oldal lehívása: robots.txt letiltotta



Ráadásul ez az oldal amiröl szó van a blogom kereső része:



Oldal neve/search



Ezt én be se küldtem idexre, és kivenni se tudom mertbbenne van a sablonban.



Rosszabb lesz ettől valami, vagy ne foglalkozzam vele?

2020. febr. 16. 17:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Amennyire én értelmezem az a probléma hogy a blogom search részét letiltotta a robots.txt, a kérdésem meg az hogy ebböl lesz e baj, hiszen eleve nem kértem ennek az indexelését, csinálhatok képernyőmentést is, de ugyan az lesz mint amit fentebb leirtam.
2020. febr. 16. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint kell-e foglalkozzál azzal, hogy az oldalat nem találja meg a google egy esetleges keresés esetén? Amit itt kiír az kb. azt jelenti, hogy a google nem tudja indexelni (azaz nem tudja "feldolgozni", betenni az "adatbázisába") az oldalt, így az ottani tartalom nem tud megjelenni a google keresésekben sem. Ennek eredménye, ha valaki beír egy kereső kifejezést amire a te oldaladon lenne "találat" nem fog megjelenni az oldalad a google találati listákban.
2020. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy oldalamról van szó amit nem indexel:


www.oldalamneve/search


A keresés -részt nem indexeli, erről szol a hibaüzenet, ezt írom le most 3.jára.


Hogy mit kezdjek ezzel, ha az összes többi része jó?

2020. febr. 16. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg erre válaszoltam, hogy ha zavar, hogy nem kerül be a keresőbe akkor foglalkozni kell vele, ha nem akkor nem kell vele foglalkozni.

És nekem meg honnan kéne tudni, hogy az oldaladon belül a domainnev/search mit tartalmaz? Ha csak egy "sima kereső" amivel az oldaladon belül lehet keresgélni akkor nem fáj ha nincs indexelve, de ha van ott hasznos tartalom akkor fájhat. Egyébként brutálisan világosan le van írva a googleban, hogy mi mit jelent a search console-ban csak el kéne ovlasni és nem itt hisztizni.

2020. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de ha a kérdést se bírod értelmezni, inkább ne válaszolj, akarom mondani ne "hisztizz", ettől érrthetőbben 4. jére nem fogom megkérdezni.
2020. febr. 17. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy keresés funckión mit szeretnél mégis indexelni?
2020. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én semmit, ezért kérdeztem.
2020. febr. 17. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!