Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A .hu domain regisztrálása...

A .hu domain regisztrálása során mik a teendőim?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy .hu domaint, a forpsi oldalát néztem eddig.

Próbáltam az interneten utanna olvasni, hogy hogyan működik, mert hallottam ilyen igénylőlap benyújtásáról is.

Ezt a forpsi, mint regisztrátor elintézi, nekem csak személyes adatimat kellene megadnom?

Vagy esetleg tudtok olyan oldalt, ahol nem kell sokat bajlódni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 11. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

én a domainflottát használom a webcímeim kezelésére. Ott kitöltöd a formot, kapsz egy online megerősítést, és pár napon belül használhatod is a címet.


minden elintézhető online formában.

2020. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remek, köszönöm. Még azon tűnődtem, hogy ehhez szükséges egy bizonyos életkor? Pontosítva 16 éves korban lehetséges?
2020. ápr. 11. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De azert azt tudd hogy tarhelyre is szukseg lehet, mert alapbol keveset adnak talan 50 megat
2020. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell adni a személyes adatokat, elküldenek egy nyilatkozatot, azt aláírod és visszaküldöd. Kb ennyi. Elég egyszerű. Ha nem vagy 18 az elvileg nem akadály, gyakorlatban meg ki tudja. Dobj egy mailt a kinézett cégnek, hogy nekik mi az álláspontjuk.
2020. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!