Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell HTML oldalon ....

Hogyan kell HTML oldalon . Txt fájl alapján JavaScript segítségével táblázatot gyártani?

Figyelt kérdés

Egy beadandóhoz kellene és ezt a módszert találtam ki. Ebben a félévben nincs back-end és nincs adatbázisozás, viszont a kitalált témámban egy eléggé nagy táblázatot szeretnék berakni. HTML-kódba ágyazni "csúnya" és ugyebár eléggé nehéz így módosítani is.


2-3 órát már gugliztam, nem sok eredménnyel.


2020. ápr. 13. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
másold be a téxt fájl tartalmát egy változba, majd mehetnek a String műveletek ezerrel. :)
2020. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogyan kell berakni egy szöveges változóba?

JavaScriptben milyen string műveletek vannak?

Számomra eléggé káoszos nyelv, főleg a jquery-vel.

2020. ápr. 13. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
jQuery-be bele se fogj, míg nem megy a javascript.
2020. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval van valakinek valami jó linkje, amit netán ő fejből ismer, de én nem találtam meg a guglizásom során? ;)


Nem túlzottan érdekel a JavaScript meg a front-end, hogy főállású munka és egyetem mellett pont ezzel húzzak el 10 órát. Elvileg ősszel részletesebben lesz.


Nem helyettem dolgozást kérek természetesen, tényleg olyasmit, hogy valaki valamit ismer, amit én nem találtam meg.

Ha semmit se találok, marad a táblázat, mert van még egy pár tantárgy és ha unatkoznék és szakmázni akarnék (nem) akkor hobbiprojektem is várakozik rám.

2020. ápr. 13. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 A hoobiprojektem engem is vár. ;-)
2020. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

document.createElement

appendChild


és egymásba ágyazott for ciklusra lesz szükséged.


erre keress rá: "create table js"

Az első 4 találat között 3 jó megoldás is van.

2020. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!