Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hostingeren mi a különbség,...

Hostingeren mi a különbség, ha az egy hónapos vagy 12 hónapos fizetést választom?

Figyelt kérdés

Hostingeren szeretnék venni tárhelyet. Mi a különbség, ha a csomagot egy hónapos vagy 12 hónapos fizetéssel választom? Ha az egy hónaposat választom, megtarthatom örökre a tárhelyet, vagy törlik, ha nem fizetek többet? Azért kérdezem, mert az egy hónapos alatt mégis ott van, hogy köv hónapban meg kell újítani.


A másik: megéri a Hostinger? Mik a tapasztalataitok?



2020. ápr. 16. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Örökre semmit nem adnak.

A különbség meg annyi, hogy évente egyszer, egy összegben fizetsz-e, vagy havonta. Mindenkinek más a kényelmesebb. Megszokástól és anyagi helyzettől is függ.

Hogy megéri-e? Nem tudom, nem használtam soha.

2020. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából gondoltam arra, gy egy összegben fizetést értenek alatta, de nem tudom, miért írják akkor, hogy a következő hónapban esedékes a csomag megújítása.
2020. ápr. 16. 23:34
 3/3 Argloss ***** válasza:
100%

1799 Ft-ba kerül az 1 hónapos. 1 év: 12*1799 = 21588 Ft + adó

439 Ft / hó, ha 12 hónapos hűséget vállalsz. 1 év: 12*439 = 5268 Ft + adó

Az egy év letelte után a következő 12 hónapos újítás már 769 Ft / hó lesz, vagyis 1év 9228 Ft + adó lesz.


Minél hosszabb hűséget vállalsz annál olcsóbban adják, viszont ha az letelt már csak kisebb kedvezményt adnak ugyanarra a szolgáltatásra.

2020. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!