Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdemes létrehozni egy Twitter...

Érdemes létrehozni egy Twitterrel foglalkozó oldalt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Tele van ilyenekkel a net.
2010. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, a twitter azért nem egy bonyolult oldal, így nem tudom elképzelni mik lennének a te oldaladon. De én biztos megnézném, a twitter a legjobb :D
2010. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Légyszíves írj le nekem néhányat, mert én nem nagyon találtam.
2010. júl. 29. 08:55
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


válogass.

2010. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miután csak relatíve kevesek használják, és sokan nem is igényelnék a használatát, ha ebből az oldalból hasznot akarsz húzni, szerintem nem érdemes. Persze önmagában érdemes bármiről weboldalt készíteni, nem csak a slágertémákkal foglalkozót.. de ez már inkább filozófiai kérdés. ;)
2010. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Miután csak relatíve kevesek használják"


Mármint a twittert? Na ne viccelj már.

2010. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A slágertémákat inkább kerülöm. Mostanában szinte minden harmadik oldal a Twilight sagával, és annak szereplőivel foglalkozik. Akkor ott vannak még a Disney sztárok, a The Sims 1., 2., 3., MSN oldalak... szívesen nyitnék ilyesmi oldalt, de tudom hogy már a csapból is ezek folynak, és a látogatóknak már nem tudnék új dolgot mutatni. És ahogy nézegettem az ingyenes weblapkészítők oldalainak listáját, Twitterrel foglalkozót nem is láttam.
2010. júl. 29. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
hát csinálj, mondom engem érdekelne, csak tényleg nem tudom mit lehetne belőle kihozni...
2010. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem viccelek, az ismerőseim közül talán ketten-hárman, ha használják. Ahogy nézem a statisztikákat, ott is elég alacsony százalékról írnak.
2010. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, az a kérdés, hogy ez pontosabban mit jelent :)


Miért értékes ez a twitterezők számára, mi lenne az oldal értelme? jelenleg is sok "twitteres", sok hasznos szolgáltatással, és biztosan lesz még több is. Az is sokat számít, hogy magyar, vagy nemzetközi oldal lenne.

2010. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!