Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan csinálhatnék a honlapom...

Hogyan csinálhatnék a honlapomnak egyedibb kinézetet?

Figyelt kérdés

Mármint hogy ne látszódjon annyira hogy melyik honlapkészítő oldallal készült a honlap. Olyanokra is gondoltam hogy bonyolultabb fejlécet is csinálhatnék (ezzel kapcsolatban is írhattok ötleteket)

Vagy még rakhatnék dolgokat az oldalsávokba. A színezés szerintem jó. De sajnos a honlapnak a kódjait nem lehet változtatni.(Ucoz-on igen)


[link]

Erről van szó , tehát a honlapkészítő oldal neve ez.



2020. máj. 16. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

"ne látszódjon annyira hogy melyik honlapkészítő oldallal készült a honlap"

Benne van a domain névben. Szerintem teljesen mindegy milyen kinézetet adsz neki, ha az url-ből ki lehet találni.


Vagy lehet hozzá egyedi domain-t is venni? (Nem ismerem ezeket az oldalakat.) Mert akkor érteném a kérdést...

2020. máj. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Argloss ***** válasza:

Az oldalak menüpontnál csinálsz egy ScriptBlokk-ot és abba lehet rakni pl. egyedi css kódot is, amivel teljesen testreszabhatod az oldalad kinézetét. Ehhez viszont kell legalább alap/közép szintű html/css tudás.


Háttér jobb lenne, ha nem ismétlődne.

Kijelölt menüpontnál a sötétkéken a fekete szöveg nem túl jól olvasható.

A szöveg legalább 6 színnel van az oldalon, betűtípusból is 2 van. A sok szín egy mesés oldalon nem feltétlenül baj, de a te választásod nem igazán győzött meg. Betűtípusból is valami mókásabbat választanék.

2020. máj. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!