Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogger V. Freeblog? Melyiken...

Blogger V. Freeblog? Melyiken blogoljak?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és nem tudom eldönteni, hogy melyiken kezdjek. Esetleg valami jótanács? :D
2010. aug. 1. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én bloggeren vagyok,és nekem ez nagyon tetszik:)

Szerintem te is kipróbálhatod xP

2010. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik blogger? blogger.hu vagy blogger.com? nem ugyanaz!


A blogger.com talán a legjobb szolgáltatás, kezelés szempontból, de a kisebb magyar blogszolgáltatók oldalán viszont nagyobb a közösségi élet.


Mi a célod, mit szeretnél? A személyes napi problémáidról, eseményekröl irt bejegyzésre sok választ, hozzászólást, vagy egy minöségi oldalt.

2010. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagy forgalmat akarsz, akkor valamelyik népszerű magyar blog, bár nekem egyik sem jött be közülük, ha csak írogatni meg az oldalt szépítgetni, akkor blogger.com ami szintén magyarítva van. Nekem az jött be legjobban, de a multiply.com sem rossz, másfél évig azon voltam.
2010. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!