Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen nyelven kell ahhoz...

Milyen nyelven kell ahhoz megtanulni hogy meg tudjuk csinálni a következőt: weblapot csinálunk, de olyat amibe ha be van regisztrálva a googlecromba, akkor ha másik gépen is belép akkor a beállítás az legyen amit beállított?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Helló, ez a nyelvtől nagyon messze áll. Esetleg egy olyat tudsz csinálni, hogy az oldaladra MySQL- és PHP segítségével csinálsz egy felhasználói rendszert, és egy adatbázisban tárolod az adott felhasználónak a beállításait, és ha belép, akkor a szerverre lementett beállításokat fogja megkapni Ő is. :)
2020. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát ez nem ilyen egyszerű. ha a google fiókot akarod használni szinkronizációhoz akkor ebben a formában nem oldható meg. (kérdésedből ítélve a sütit szeretted volna szinkronizáltatni).

írhatsz rá külön bővítményt, amit viszont már szinkronizál (bár a beállításokat ott sem)


viszont felejtsd el amit fent írtam, mert ezt nem így szokták megoldani. :)


csinálhatsz google fiókos regisztrációt/belépést az oldaladra ("Belépés google fiókkal") így 2 kattintással be tud lépni. a beállításokat a felhasználóhoz rendeled és a saját szervereden tárolod így mikor belép a másik gépen akkor betölti.

2020. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyébként igen. Hogyha pontosabban meg tudnád fogalmazni, hogy mit szeretnél, akkor tudnék én is adni egy biztosabb választ. #1
2020. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha megtudnám jol fogalmazni akkor a választ is tudnám
2020. jún. 22. 17:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért megpróbálhatnád... ha csak annyi időt fordítanál a saját problémád körülírására, mint mi a találgatásra, már előrébb lennél és a mi időnket sem vesztegetnéd.


Elég lenne az is, ha az általad elképzelt folyamatot részletesebben leírnád és definiálnád, hogy mit értessz a "be van regisztrálva a googlecromba" és "a beállítás az legyen amit beállított" alatt.

Milyen beállítás?

2020. jún. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egyszerubb ha az ir csak aki érti. az ugyanis tudja a választ a többi max kikugliz valamit s beirja ide annak meg nem sok értelme.
2020. jún. 23. 09:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kigulizzuk, mivel vagyunk itt páran akik főállásban ezzel foglalkozunk.

A probléma, hogy a kérdést sem értjük. :) Ha pedig egyszerűbb neked ha mi találjuk ki, hogy te mire akartál gondolni ahelyett, hogy a legkisebb erőfeszítést megtennéd és megpróbálnád legalább példákkal elmagyarázni vagy körülírni, akkor azt hiszem nem fogsz soha erre a kérdésedre választ kapni.


De reméljük idetéved valaki aki szeret barkóbázni.

2020. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Nem feltétlen kigulizzuk, mivel vagyunk itt páran akik főállásban ezzel foglalkozunk." mégis a szátokba kell rágni. tényleg ilyen gyenge az informatikai képzés. eddig nem hittem el, de lehet mégis igaz, hogy kikerülnek az iskolapadból digitális analfabéták. mivel sima analfabéták is, ha jobban belegondolok, ez nem is újdonság. de a legrosszabb amikor egy analfabéta a másikat okolja, hogy nem rágta a szájába... legalább lenne egy kis önkritika s képezné magát, hogy ne kelljen lábjegyzetet is mellékelni, ha neki írunk...
2020. jún. 23. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 :D :D :D

Lehet én vagyok a digitális analfabéta, mégis te vagy az, aki nem bír érthetően feltenni egy (feltételezhetően) viszonylag egyszerű, informatikai kérdést úgy, hogy azt bár bárki is megértse.


(Gondolom más sem érti, mert egyedül én vagyok olyan hülye, hogy megpróbálok segíteni.)


Tipikus "mindenki hülye csak én nem" hozzáállás. De részemről én abbahagyom a személyeskedést mert erre viszont végképp nincs időm. Tudod mit? Igazad van. Túlságosan alkulképzettek vagyunk ahhoz, hogy a fejedbe lássunk és megfejtsük egy digitális analfabéta kérdését amit képtelen részletezni. Ez a mi hibánk....


Sok sikert... :)

2020. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem az a cél a kérdéssel, hogy bárki megértse, hanem az, hogy az értse meg aki tudja a választ. Az már régen rossz ha tanfolyamot is kell mellékelni a kérdéshez. Egy kérdés már feltételez valamennyi előképzettséget attól, akik válaszolna rá. Lásd az első két választ, érdekes nekik ment a kérdés megértése, csak te szerencsétlenkedsz itt.
2020. jún. 23. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!