Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Más is találkozott már ezzel...

Más is találkozott már ezzel a hibával a bloggerben? Van ideiglenes indexelési exkluzivítás?

Figyelt kérdés

Access to XMLHttpRequest at ' [link] from origin ' [link] has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource.

[link]


Annyit értek belőle hogy valami gátolja az indexelést.

Gondolom a megosztó.


Az előző posztomnál is ez volt, nem lehetséges hogy hiába van ott a soundcloudon hogy beágyazás, megcsinálhatod, de premier időszakban csak az eredeti soundcloud vagy youtube osat indexeli?


Csak azért kérdem, mert az előző posztnál is ez volt a hibaüzenet az indexelésre, vagy egy 4 hónapig, addig minden egyes nap beküldtem indexelésre, de mégse indexelte, aztán egyszer csak beindexelte és berakta a google be.


Most megint ez van egy friss zenét akartam beágyazni, ezért gondoltam rá hogy lehet valami indexelési exkluzivitás.. Van ilyen?



2020. jún. 30. 21:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!