Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bootstrap Jumbotron méretezés?

Bootstrap Jumbotron méretezés?

Figyelt kérdés

Az elképesztően magaszinvonalú honlapomon Bootstrap Jumbotron elemeket helyeztem el. Összesen három darab van belőlük, azt szeretném, hogy PC-n nézve egy sorba kerüljenek, mobilon pedig egymás alá. Ezt sikerül is elérnem azzal, hogy a container row-ban minden jumbotron elé ez kerül.


<div class="col-md-12 col-lg-4">


A problémám az, hogy az elemekben különböző hosszúságú szöveg van ezért a magasságuk is eltér ami miatt PC-n tök gagyin néz ki a három különböző magasságú elem. Mobilon nyilván nem gond mert ott egymás alatt vannak.


Gondoltam kihúzom az összeset a max méretre azzal, hogy az osztályukhoz hozzáadom azt, hogy "h-100" (vagy css-ből a height-et állítom 100%-ra). Ha ezt megteszem akkor PC-n jól néz ki, mobilon viszont egybeérnek a jumbotron-ok, nincs köztük távolság úgyhogy emiatt meg akkor mobilon néz ki hülyén.


Próbáltam a jumbotron padding-bottom-ját állítani, de nem értem el vele hatást.


Ha valakinek van tippje hogyan tudnám megoldani akkor azt megköszönném.



#HTML #Bootstrap #jumbotron
2020. júl. 21. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
update: A kiváncsiság kedvéért betettem egy negyediket is. Ebben az esetben PC-n is összeér az első és a negyedik elem ha "h-100" az osztályuk.
2020. júl. 21. 13:56
 2/5 A kérdező kommentje:
kb itt a probléma lényege: [link]
2020. júl. 21. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire kell 3 jumbotron, plane egymas mellett? Hasznalj card-decket
2020. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó a tipp, meg fogom nézni de ettől függetlenül szeretnék választ kapni az eredeti kérdésre.
2020. júl. 21. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem min-height megoldja, de ahogy irtam a jumbotron lenyege hogy van 1 nagy kozponti elem
2020. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!