Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblap készítő weboldal?

Weblap készítő weboldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Írtam egy weboldalt, ami szövegdobozokat tartalmat és weboldal parancsokat lehet bele írni és megjeleníteni. A HTML, CSS, JS működik, de a PHP-t nem tudom hogy kell megírni?


Tudna valaki segíteni, hogy hogyan fogadja be a PHP-t, úgy, hogy a HTML és PHP egy szövegdobozban legyen?


A kész weboldalt csatolom:

[link]


A segítséget előre köszönöm!!!



2020. aug. 14. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Javítson ki valaki ha tévedek, de szerintem ez sehogy nem jön össze, mert ez az oldal mindent frontended futtat, a php-t meg nem fogja.
2020. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek a weboldalnak a kódját egy Wordpress oldalra másolnám be és ha valamit, vagy esetleg sokmindent át kellene írni, az mindegy lenne, csak működjön PHP-val is.
2020. aug. 14. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a PHP-kódot valaminek értelmeznie kellene...


Vagy lefordítod a PHP-értelmezőt WASM-re:

[link]

és azt használod fel a JS-kódban, vagy csinálsz egy PHP --> Javascript transcompilert:

[link]

2020. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem fel akarsz vinni szövegdobozból php kódot és azt futtatni. Kicsit zavaros a leírás, ez esett le, ha nem így van, vedd semmisnek a válaszom.

[link]

PHP eval függvény erre alkalmas, a paraméterben átadott szöveget, mint php kódot lefuttat. Feltételezem nem kell említenem, ez mekkora veszélyekkel járhat, és gondolom a saját kíváncsiságod miatt próbálgatod.

2020. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!