Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell visszaváltani a...

Hogyan kell visszaváltani a Classic Editor felületre WordPressen?

Figyelt kérdés
Megjelent most WordPressen ez a Gutenberg fantázianévre hallgató, ún. Block Editor. Számomra egy undorító, áttekinthetetlen felület az egész, nem találom, hogy mi hol van, csak felidegesít és szenvedek vele. Olvastam, hogy egy plugin telepítésével vissza lehet váltani a régi felületre, de ehhez elő kell fizetni az üzleti csomagra, de én azért nem adok évi 80 ezer forintot. Van valami más mód?

2020. aug. 18. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
2020. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Idáig én is eljutottam...
2020. aug. 20. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor hajrá.
2020. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttműködést, sokat segítettél!
2020. aug. 20. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha ennyire nyominger vagy, minek kezdesz ilyenekbe bele??? Alap használati dolgot a számítógéppel nem tudsz, nem még weboldalakat készíteni ember...


[link]

2020. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm, neked is ment a piros kéz. Ha nem tudsz értelmeset hozzászólni és normálisan, segítő szándékkal fellépni, inkább maradj csendben. Nem lehet mindenki informatikus.
2020. nov. 9. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!