Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » CSS (akár bootstrap, de nem...

CSS (akár bootstrap, de nem kritérium) témát keresek. Tudtok ilyesmit?

Figyelt kérdés

Nyilván ha nincs megfelelő, akkor majd nekiállok faragni, de ha van MIT liszenszel akkor nem találnám fel a spanyol viaszt. :)


Szóval egy komplett UI témát keresek. Valami ilyesmit:

[link]

csak nyilván html/css-hez.


Igazából egy webalkalmazáshoz kéne aminek szeretnék az intellij féle "darcula" kinézetet adni. Mind színeiben, mind térközökben (pl az összes ilyen "modern" felület a táblázatok esetében hatalmas térközöket hagy én pedig a desktop megjelenéshez hasonlót szeretnék weben, ami nem annyira a "divatos" stílusra hajt, hanem praktikusan jeleníti meg a tartalmat). Admin felülethez lesz, tehát az ilyen típusúak: [link] nekem túlságosan helypazarlók. Nem ezt keresem...


Tehát a cél, hogy a webes alkalmazás úgy nézzen ki (vagy nagyon hasonlítson) egy dekstopos java-s alkalmazáshoz. Az összes vezérlőelem hasonlóan nézzen ki és viselkedjen. (Ezért is gondoltam arra hogy bootstrap témák között nézek körbe elsőre, mert gyakorlatilag ott a custom select és társai ezt meg is oldják.)


Retro win95 css-t találtam már, szóval gondolom valami ilyesmi is létezik csak rosszul keresem.


Találkoztatok már ilyesmivel? Tulajdonképpen nem feltétlen kell ingyenes (ha 99%-ban lefedi az igényemet akkor fizetősök is szóba jöhetnek természetesen, mert olcsóbb megvenni mint megcsinálni, de ha nagyon át kell szabni akkor már nem éri meg, egyszerűbb ha csinálok egy sajátot).


Köszi a tippeket előre is! :)



#CSS #Bootstrap #darcula
2020. szept. 10. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nincs, hogy fizetős. Én kimondottan feláll a szőr a hátamon, ha fizetőset kellene használnom.


Amire én kattantam rá az ez:

- [link]

- [link]

- [link] resources/icons/?style=baseline


Egy kis cikk:

- [link]

2020. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Sajnos a material design elég távol áll az elképzelésemtől: ez ugye annyit jelent, hogy nem elég kicsit átszínezni. :) Tudom van lehetőség mindent felüldefiniálni (a margóktól kezdve, a különböző térközökön át gyakorlatilag mindent), de az nem kis meló, kis túlzással majdnem annyi mintha újraírnám.


Igazából emiatt is próbálok találni valamit "készen": 50-80 dollár nem egy brutál összeg érte, (~20eFt) és sok napi munkát megspórolhatok, ráadásul ha valami hiba van, akkor előbb utóbb jön hozzá frissítés is és nem nekem kell vele nyűglődnöm. Persze nyilván ha van free (MIT) akkor az maga lenne a paradicsom...

Szóval eddig úgy néz ki, nem úszom meg a faragást. :)


Bár már ott tartok, hogy azzal is megelégednék ha hasonlót találnék (a színek sem érdekelnek, átszínezni tényleg nem atomfizika) csak ne erőltessék ezt az ultramodern letisztult mobil kinézetet, mert nem praktikus. :(

[link]

És ez csak az adattábla. Gyakorlatilag teljesen át kellene szabnom.

Értem én: tableten, mobilon praktikus, ha minden 4x akkora mert virsli ujjakkal is használható a felület, de ha nincs szükségem mobil kompatibilitásra akkor ez inkább hátrány, mert körülbelül fele annyi adat fér el a kijelzőn.

A példának kedvéért:

[link]

Szóval nem kis munka lenne ebből egy ilyesmi felületet/táblázatot faragni, ezért is szeretném megúszni. (a frontendezés amúgy sem a kedvencem) :)


Ettől függetlenül köszönöm a tippet, megnézem majd tüzetesebben is (mert ha a térközöket az scss MINDENHOL egy alapértékből kalkulálja arányosan, akkor gyakorlatilag jó is lehetne. bootstrap esetén sok szívás van azt már néztem)

2020. szept. 12. 06:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Na? Sikerült megoldani? :D Ha igen hogyan?
2021. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!