Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a hostgator-ral kapcsolatban? Megbízható szolgáltatást nyújtanak? Esetleg negatív tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 07:33
 1/3 Sato2558 válasza:
Szerintem ők a legjobbak!
2010. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok utánna olvasgatás mellett tegnap a hostgator mellett döntöttem…


Hát sajnos csalódtam, 2400 forint körül előfizettem a Baby Plan -ra, én úgy gondolom nem ad akkora helyde hajj de szolgáltatást, ennél sokkal jobb szolgáltatások is vannak szerintem.. Oké hogy korlátlan a tárhely, de mégse korlátlan mert van fájl mennyiség korlát ami azért annyira nem olyan sok az a 250.000… Kapásból felrak az ember egy owncloudot az már 5ezren felüli fájl… Tehát ez így valamivel kompenzálva van.. Sajnos sebességileg sem vagyok velük megelégedve, kegyetlen lassúnak tartom itthon őket.. Másik azért szerintem a Quick Install helyett inkább egy Installatron jobb lett volna Supportjukkal nincs problémám, segítőkész volt a kolega és nagyon rendes az csillagos 5ös Tehát lehet egy amerikai állampolgárnak jó ez, de szerintem 2400/hóért drága a baby plan durván.. 10 dolcsi.. Az a korlátlan annyira nem korlátlan, mire felmásolok valami softwaret pl owncloud ezer év ftpn… tehát akinek mégis szimpi az installatron.com -on keresztül rakja a szoftvert fel Röviden ennyi, én nem vagyok megelégedve velük.Szerintem [link] ! :) Aki még nem próbálta, nagyon ajánlom! Rettentő gyorsak, segítőkészek, és MINŐSÉGI szolgáltatásuk van! Innen jöttem el ideiglenesen, mert nagyon ajánlotta mindenki a hostgatort.. Hát én csalódtam..

2013. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon korlátlan külföldi szolgáltatóhoz akarsz menni, én inkább a hosting24 -et ajánlom! Nincs fájl méret feltöltési korlát sem, de fájl mennyiségi se.. És kb ugyanolyan árba van mint a hostgator.. 000webhost.com premium szolgáltatása.. Teljesen jók!
2013. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!