Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha az Alexa szerint a weboldal...

Ha az Alexa szerint a weboldalam reklám értéke 21500 dollár, akkor ezzel mi a bánatot lehet kezdeni ?

Figyelt kérdés
Kicsit meglepődtem az adaton. Havonta 1000 látogató az már ekkora értéket képviselne? Vagy számít az is, hogy milyen linkek mutatnak az oldalamra ?

2020. okt. 5. 21:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg Alexa kedves akart lenni.
2020. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Alexa Rank: 3200408


Július 1-én.


Hány weboldal van globálisan ?

2020. okt. 5. 23:14
 3/29 anonim ***** válasza:
Link a weblapot
2020. okt. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Maga a weblap miért lényeges ?

Amúgy saját irományom, profik nem röhögünk. :)


[link]

2020. okt. 6. 09:38
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem jött rá válasz:

Az alexa pontosan mit mutat ?

Egyszerűen sorrendbe rakja a földön létező összes weboldalt egy valamilyen értékrend szerint ?


A net alapján több , mint 1,7 milliárd oldal van.

2020. okt. 6. 10:54
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

Az valami hiba.


A weblap meg 90-es évek stílusú, de nem rossz.

2020. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy nem sok ismeretem van web programozásból, még a CSS-el sem foglalkoztam eddig.....

Hát ennyit sikerült összehoznom, de még bőven lesz módosítás a mobil kompatibilitás érdekében, a tartalom bővüléséről nem is beszélve.

Valami szavazást is kell beletennem, hogy lássam , mi a vonzó a közönségnek, de ezt képtelen vagyok megcsinálni. Valami free kódrészletet kell keresnem, amit csak beillesztek.

2020. okt. 6. 14:13
 8/29 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy nem láttad az Alexa által taksált összeget, mert egetverő hülyeség. Kilencvenes évekbeli build a hozzá tartozó neon design-al, szűk rétegeket érdeklő téma. A szöveg jópofa amúgy.
2020. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Egyébként itt találtam az adatokat.

[link]

A rangsorban ide teszi: 3,159,578


Ha egy másik oldalt nézek meg, akkor a rangsorban itt van: 3200408


[link]


Nem ugyanazon időpontban megállapított adat.


Ha az első linken beírom a google.com-ot ,vagy a gyakorikerdesek.hu -t, akkor elképzelhető adatot ír ki.


Nem értem, na mindegy, milliomos lettem , ez a lényeg... :D


Amúgy az oldalam szövegezése szar, mondta egy másik nézelődő. A szövegnek sokkal komolyabbnak kell lennie. Nem lehet mit tenni, van aki a csokit, van aki a vaníliát nyalja inkább.

2020. okt. 6. 18:28
 10/29 anonim ***** válasza:

Hát...


Rakj fel egy wordpress-t.


És ezt a dizájnt felejtsd el.


Wordpress-ben alapból megy a mobil nézet, szavazás, hsz stb.

2020. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!