Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját wp oldalon engedélyezed...

Saját wp oldalon engedélyezed a hozzászólásokat?

Figyelt kérdés
Miért igen/nem?

2020. dec. 30. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak azok nem engedélyezik akik félnek a kritikától vagy az igazság fáj nekik.
2020. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 wtf


-----


Rengeteg a troll és a bot is, minimum egy captcha vagy admin általi ellenőrzés kell hozzá.

2020. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy akinek nincs ideje, vagy csak simán nem akar moderálni.
2020. dec. 30. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, hogy a "wp" alatt most wattpad-ra, vagy wordpress-re gondolsz.


Ha egy WordPress-es oldalra, akkor ott félig. Lehet kommentelni minden tartalmamhoz, de csak regisztráció után 24 órával, illetve az első héten csak manuális engedélyezéssel jelennek meg.

Pontosan azért, hogy a lehetőség meglegyen, viszont a botokat, illetve trollokat ki tudjam szűrni.


Ha WattPad-ra, ott viszont nem. Oda én már a kész könyveimet szoktam feltenni, aminek a fő értékesítési vonala már lefutott, csak népszerűsítem, hogy a maradék is kifuthasson.

Oda már sokszorosan véleményezett, szerkesztett, lektorált tartalmak kerülnek fel. Azt nem azért használom, hogy visszajelzéseket kapjak. Az van máshonnan bőven.

2020. dec. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. WordPress oldalra gondoltam.
2020. dec. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!