Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szép napot! A weblapomon a...

Albertt kérdése:

Szép napot! A weblapomon a menü a fejlécben időnként nem jelenik meg. Egyszer szépen látható, máskor meg csak szétesve. Hetek óta próbálok rájönni a hibára... (nem szakmám) Oldal wordpress: albertt.hu Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Van készítve külön menü? Vagy csak ahogy a Wordpress lapbeállítás adja.


Az adminban "Megjelenés > Menük"


Mindhárom weboldalon ugyanazt a "Jupiter" sablont használod ahogy látom. Az Óvodánál és a Délegyházi tavaknál is nekem helyesen jelenik meg a menü azok jól vannak össze rakva, próbáld azt követni.


Elvileg a WP saját szerkesztője a Gutemberg se rossz, de ha javasolhatom használj Elementort vagy Divi-t sokkal jobb. És egyedi oldalakat tudsz készíteni velük. Az Elemntor alapszinten ingyenes és ha kell a pro az sem vészes. A Divi kicsit drágább legalábbis az életartam licenc, viszont van olcsó megoldás rá.


Itt: [link]


Ha pedig nem használsz dinamikus dolgokat akkor felesleges a Wordpress, sokkal egyszerűbb egy Statikus oldal. És gyors, mint a fene. Szerkeszteni meg talán még a Wordpressnél is egyszerűbb. Ha SSG-t használsz (Static Site Generator) Én például a "Mobirise" programot tudom jó szívvel ajánlani.

Kis keresés után van hozzá blog kiterjesztés is és Webshop kiterjesztés is. A használata rém egyszerű Húzd és dobd módszer. Blokkokkal dolgozol. Nagyon szép oldalakat lehet vele csinálni.

Van egy tanfolyam is hozzá. Itt: [link]

2021. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A tanácsod szerint összehasonlítottam az oldalakat, és breadcrumb beállítás volt a hiba, meg talán a logó, mert én készítettem, de a méreten változtattam, meg a formátumon. Jónak tűnik. Most csak erre a részre reagáltam, mert még folytatom.

Üdvözlettel,

Tibor

2021. jan. 18. 21:50
 3/3 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm a segítséget!

Most állok neki a teljes rendrakásnak az oldalakon.

Köszönöm az ajánlott szerkesztőket is! Azonban örülök, hogy a jelenlegit "kezelni tudom", nem merek váltani.

Üdvözlettel,

Tibor

2021. jan. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!