Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Abból lehet valami baj ha...

Abból lehet valami baj ha csinálok egy hasonló oldalt mint a webbeteg vagy a házipatika?

Figyelt kérdés
Természetesen csak olyan anyagokat töltök fel aminek rendesen utánna olvastam

2021. jan. 23. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kinézetre vagy tartalomra?
2021. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet belőle baj. Mondjuk reklámokat raksz rá, nem adózol és elvisz a NAV. Valahonnan másolsz anyagot, feljelentenek szerzői jogokért. Pénzmosásra használod az oldalt, elvisz a rendőrség.

Abból hogy csinálsz egy oldalt és oda feltöltesz dolgokat nem lesz semmi bajod. Ha valaki az oldaladon olvasott tanácsok miatt csinál hülyeséget nem fog pert nyerni ellened, ez nem amerika. Amúgy én a helyedben kiírnám hogy nem vagyok kvalifikált, és/vagy forrást jelölnék meg minden cikkemben.

2021. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tartalomra természetesen és hogy ne legyen belőle baj nem írok szerzőt se a betegségek leírásához mivel sokszor van olyan hogy egy betegségnel a diagnózist és a tüneteket más más oldalon írom de egy harmadik oldalon is megnézem hogy azért ugyan azok e a tünetek és ami megvan mind3ban az biztos hivatalos
2021. jan. 23. 21:59
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 akkor írjam oda hogy a tartalmat a WEBBeteg és a házi patika oldalról szedtem?
2021. jan. 23. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Én biztos odaírnám.
2021. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#2 de akkor most komolyan lehet abból valami bajom ha felrakom a betegségeket az oldalamra?
2021. jan. 23. 22:05
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 #2 vagyok nem lehet. Ahhoz irgalmatlan kreténnek kéne lenned (ilyenekkel ezen az oldalon gyakran találkozom) de te nem tűnsz annak, tudsz helyesen írni meg minden. Ne félj ettől, semmi bajod nem lehet. Viccet félretéve, nyugodtan csinálhatsz egy ilyen oldalt. Ezzel semmi bűncselekményt vagy szabálysértést nem követsz el.
2021. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez nem tartozik szerzői jogvèdettnek? Akkor annyi hogy az elejére oda írom arra az oldalra amin van az adott betegség hogy forrás WEBBeteg,házi patika?
2021. jan. 23. 22:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom neked hogy ne félj ennyit. Fogadnék rá hogy nem fognak feljelenteni. Nyílván ha szó szerint másolsz mindent az úgy illegális. De ha csak néhány tényt másolsz ki, valamennyire átfogalmazva és a cikk 80%-át te írod abból garantáltan nem lesz bajod.
2021. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És hozzátenném hogy ez így legális!
2021. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!