Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Készítettem egy weblapot...

To-mi1 kérdése:

Készítettem egy weblapot ,(gyors weblap készítővel) működik is. Problémám az hogy a kisképek élvezhetetlenek. Az 1klikk képre kattintással a nagyítást hogy lehet megoldani ? Mit , hova írjak be a forráskódban?

Figyelt kérdés

#kép #felugró kép #1 klikk képre
2021. jan. 30. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

mit értesz az alatt, hogy a kisképek élvezhetetlenek? miért nem alapból nagyobbként szúrod be őket?

Amúgy egy képnézegetőt kellene alá rakni pl én js photoswipet használtam. csak nem gyors weblapkészítővel, mert az telirakja felesleges dolgokkal az oldalt.

2021. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarom elrontani a kedved...

A legtöbb ilyen oldalt nem összakattintgatják, hanem IT ember ül előtte és CSS/Javascriptet ír. Jobb teljesítménye is van, illetve ilyeneket is egyszerűbb beleépíteni. E miatt nem biztos hogy erre van olyan megoldás, amit keresel.

2021. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két méretben töltsd fel a képeket, thumbnail és teljes méretben. Kicsiben a thumbnailt töltse be, az meg linkeljen a nagyra. Ezt különböző szinteken meg lehet csinálni, de mivel ilyen kattintós szarokkal bohóckodsz ne nagyon menjük bele mélyebben, elég ha belinkeled a kis képekre a nagyokat.
2021. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!