Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Iframe zene, hogyan?

Iframe zene, hogyan?

Figyelt kérdés
Lenne a weboldalamon ( [link] ) egy zenelejátszó, amit úgy kéne megcsinálni, hogy ha az oldalamon belül más menübe navigálok, akkor ne induljon újra a zene. Segítséget köszönöm. ( A zene NEM automatikus)
2010. aug. 16. 15:05
 1/9 A kérdező kommentje:
ezzel együtt kéne azt csinálni, hogy a zenelejátszó a teljes felső menüvel ne töltődjön újra, csak a tartalmak
2010. aug. 16. 15:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész dolgot a tetején (logó, zene, idő, menü) betehetnéd egy framebe, és akkor a zene is úgy működne és megoldódna a menüs bajod is amiről már láttam itt kérdést... :P
2010. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de letudnád írni nekem , hogy hogy kéne ezt megcsinálni?? csak annyi az egész, hogy az egész cucc elé odaírom hogy <iframe> , a végére meg azt hogy </iframe> ?
2010. aug. 16. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy framesetre gondoltam nem iframere. :) első vagyok. :)

[link]


Ennek a lényege, hogy egy fő oldalon két frame van (és csak ennyi...), amiben 2 külön oldal. (lehet több is, neked elég lesz 2) A fentiben megjelenik egy oldal, amin van a zene, menü stb. pl. menu.html alul pedig minden más...

2010. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Válaszod nagyon köszönöm, 100%-ban hasznis (Y)
2010. aug. 16. 18:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Válaszod nagyon köszönöm, 100%-ban hasznos (Y)
2010. aug. 16. 18:08
 7/9 A kérdező kommentje:
már csak annyi lenne, hogy amit a főlső panelben a menü gombjaira kattintva behoz, azt ne a felső panelbe hozza be, hanem az alsóba?
2010. aug. 16. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehhez el kell nevezned a frame-et valahogy (pl. mainframe-nek hívtuk a suliban mindig... vagyis ezt adja alapból a dreamweaver) és ezután beállítod targetnek. pl. <a href="..." target="mainframe" >Valami</a>
2010. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsi, de eltudnád magyarázni kicsit érthetőbben? minek adjam meg a targetet?
2010. aug. 17. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!