Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért lehet az h a feliratkozo...

Mandy1988 kérdése:

Miért lehet az h a feliratkozott youtube csatornáról nem kapok értesítést ha új videók kerülnek fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy kis gond. Felirtatkoztam egy youtube csatornára de nem küld értesítést a videókról (a kis harang át van húzva). Ez miért lehet? Csak F1es gameplay videókról van szó. Esetleg vmi beállítást nem állított be a videó készítője? Mert mikor rákattintok a kis harangra azt jelzi hogy ez a művelet le van tiltva a gyermekeknek készült tartalmaknál. Előre is köszi.

2021. febr. 8. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A videó feltöltője nem állította be, hogy a tartalom NEM gyerekeknek készült.


Ezt az adott videó feltöltésekor KÖTELEZŐ megadni.

2021. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 terminator9000 válasza:
Rányomsz a harangra kitudod választani milyen értesitéseket kapj tőle
2021. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 terminator9000 válasza:
Jajj nemolvastam végig sry, erről nemtudtam, az olyan tartalmat kisképernyőn se lehet nézni
2021. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. Pont ezt írtam h telón tudom nézni a videókat F1 gameplay videók de maga az értesítés nem jön mert a harang át van húzva. Megpróbálom idelinkelni a csatornát. Max ha esetleg meg tudjátok nézni mit jelez nektek örülnék ha leirnátok
2021. febr. 11. 10:54
 5/9 A kérdező kommentje:
2021. febr. 11. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Kattints az áthúzott harangra és állítsd át az értesítéseket.
2021. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 terminator9000 válasza:
Nekem nincs semmi ilyen link alapjan🤷‍♂️
2021. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sajnos hiába nyomok a harangra semmit sem reagál.
2021. febr. 11. 20:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Megoldódott. Leiratkoztam róla majd vissza és így működik
2021. febr. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!