Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan csináljam? Bővebben...

Hogyan csináljam? Bővebben lent. (A weboldal SEO)

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy wixen csináltam egy weboldalt és megszeretném csinálni hogy jó helyezést érjen el a találatok között. A lényeg az hogy a kinézetén nem nagyon akarok változtatni,de viszont így nem kerül bele a h1 vagy h2-be a portré fotózás kulcsszó és a kinézet miatt nem akarok szöveget beszúrni. Hogyan lehetne jobban berankolni?

Link: [link]



#weboldal #weboldal készítés #Wix #SEO #FÉLKÉSZ! #A DOMAIN NÉV NEM EZ LESZ NYUGI!
2021. márc. 6. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre alig van bármi is a honlapon, ehhez nem lehet nagyon hozzáadni a kulcsszót. Bővítsd ki, írd le hogy mit csinálsz pontosan.
2021. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké de nekem az a célom hogy ez ilyen minimal legyen és ha mondjuk úgy írok bele hogy nem látszódik akkor az mennyire baj? Pl. Feketébe feketével írok vagy bővítem a média fájlok írásait, vagy átlátszoban írok...
2021. márc. 7. 07:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig néhány dolgot muszáj lesz hozzáadni.


- A képek amik az oldaladon vannak, szabadon felhasználhatóak? Ezt érdemes beleírni a láblécbe.

- Jogilag minden honlapnál kötelező az adatavédelmi nyilatkozat.

- Pénzért csinálod? Érdemes kiírni egy megközelítőleges árat

- Blog: Enélkül lehetetlen, hogy előrébb kerülj a keresőmezőben, vagy csak nehezen. Esetleg közösségi oldalakkal. Hozz létre egy blogot, írj meg 15 cikket a fotózással kapcsolatosan és kész. Ha minden hónapban kibővíted 1-1 cikkel, akkor fél év alatt simán elérheted a napi 100-150 látogatót - És az sok. Ráadásul a Google már nem csak a kulcsszavak alapján rangsorol, ez fontos.

2021. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az árak pl. Kinnt vannak csak nem a kezdő home Pagen. A képek ugye pedig az én képeim úgyhogy szabadon felhasználhatóak.

Ezt a blogot dolgot nem nagyon értem miért van, mert ha beírod hogy portré fotózás akkor akiket elsőként ad ki és nem hirdetés nem soknak van blogja... De lehet megpróbálkozok ezzel.

2021. márc. 7. 13:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és akkor kell csináljak egy ÁFSZ-et és egy adatkezelési tájékoztatót?
2021. márc. 7. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Elég merész árak a képeket tekintve.
2021. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na ne tessék eltérni a témától...
2021. márc. 7. 15:22
 8/12 A kérdező kommentje:
De amúgy megírhatod mi a baj, szívesen tanulok.
2021. márc. 7. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsen semmi gond az árakkal kapcsolatosan, de nem vagyok szakmabeli, ezért nem tudom.


Adatkezelési tájékoztató kelleni fog biztosan. Adózól a bevételed után? Ha igen, mindenképpen kelleni fog - Ha nem, akkor sem árt. Ott letudod írni a fontosabb dolgokat.


A felhasználást úgy értettem, hogy más letöltheti, kirakhatja a saját honlapjára, szerkesztheti? Ha igen, ezt tüntesd fel valahol, ha nem, akkor pláne tüntesd fel.


Lehet hogy nem találtál, de a top helyeken mindenhol van blog.


Ha szeretnéd segítek megírni 10-15 bejegyzést, leírsz nekem egy vázlatot és írok rá egy 1500 szavas cikket, illetve kulcsszóoptimalizálom, ilyen kis mennyiségné kedvező áron elvállalom, és ha benne vagy az első 1-5 találatban, azzal elég sokat lehet nyerni. Illetve szerzek neked néhány linket is. (Nem gyenge oldalakról amiket senki nem néz, hanem erős, sokak által látogatottakról)

2021. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Ez érdekelhet, írok privátot.
2021. márc. 7. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!