Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen webshopkészítőt javasol...

Milyen webshopkészítőt javasoltok, ami ár-érték arányban megéri a pénzét?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy webshopot készíteni, de nem akarok 0-ról WordPressezni, meg folyamatosan fejlesztgetni, csak a termékek feltöltésével akarok foglalkozni.

Milyen oldalt javasoltok erre, ami ár-érték arányban elfogadható?



2021. márc. 16. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Embert szeretnél felbérelni? Olyan nincs, hogy előre beállítottan kapsz egy WordPress-t.
2021. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Unas, Shoprenter.
2021. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Bérelj fel egy embert, neked nem fog kelleni azzal szórakozni hogy fejleszd, a szakamber elvégzi, jobb mert egyedibb, árban sem biztos hogy több, ha bármilyen egyedi kérésed van az ott teljesíthető, és persze a SEO..
2021. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem sikerült elég egyértelműre, amit szeretnék :D

#1: egyáltalán nem akarok WordPress-el foglalkozni. Tudom, hogy vannak olyan weboldalak, ahol saját webshopot lehet készíteni különösebb informatikai tudás nélkül ingyen, vagy bizonyos havidíj fejében úgy, hogy nekem csak a termékek feltöltésével kell foglalkoznom, semmi mással, mert a technikai hátterét azok kezelik, akik az oldalt létrehozták/üzemeltetik. Ilyen oldalt keresek, csak gondoltam, aki jártasabb a témában, az jobban ismeri ezeket, mint én.

#3: tisztában vagyok az egyediség előnyeivel, de nincs szükségem rá, hogy egyedi webshopom legyen, és több tíz-százezret fizessek egy fejlesztőnek, hogy elkészítse, meg még azon felül, hogy folyamatosan karbantartsa, és mindig kontaktolnom kelljen valakivel, mert magamtól nem tudom megoldani, amit akarok.

#2: köszönöm, megnézem.

2021. márc. 17. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!